Użytkowanie i pielęgnacja

Konserwacja: zanieczyszczenia usuwamy szczotką lub odkurzaczem stosując nasadkę szczotkową. Można również przecierać podłogę wilgotną (nie mokrą) ściereczką (mop płaski) z dodatkiem środka do pielęgnacji paneli laminowanych. W żadnym przypadku nie wolno polewać paneli wodą, czyścić woskiem, strumieniami pary wodnej, pastami, stężonymi detergentami lub proszkami czyszczącymi. Podłoga w czasie użytkowania musi być chroniona od strony wejścia (z zewnątrz) poprzez zastosowanie wycieraczek lub wykładzin zabezpieczających panele przed szkodliwym działaniem piasku i wilgoci. Panele podłogowe są odporne na ścieranie kółkami mebli tylko przy zastosowaniu kółek gumowych, które należy czyścić. Użytkowanie mebli na kółkach (rolkach) z tworzywa sztucznego lub metalu, bez odpowiednich mat ochronnych, powoduje uszkodzenie podłogi i utratę roszczeń reklamacyjnych w tym zakresie. Pod nogi krzeseł, stołów i innych mebli należy stosować filcowe podkładki, które należy czyścić. Niezabezpieczonych mebli nie wolno przesuwać po powierzchni paneli. UWAGA. Rozlaną na panelach wodę należy natychmiast usunąć. Od dziś możesz już kompleksowo zadbać o wnętrze swojego domu. Z nową gamą produktów do mycia i pielęganacji SWISS KRONO nie musisz się więcej martwić o dobór odpowiedniego środka. Wybierając produkty SWISS KRONO masz pewność, że otrzymasz środek najwyższej jakości, idealnie dobrany do rodzaju i typu podłogi.

Perfect Floor Mat

Płyn do podłóg laminowanych. Skoncentrowany płyn do mycia i bieżącej pielęgnacji paneli podłogowych oraz boazeryjnych. Dzięki nowej recepturze skutecznie usuwa kurz, brud oraz zaplamienia i tłuste ślady. Posiada unikalną kompozycję zapachową, o świeżym, cytrynowym aromacie. Zaleca się rozcieńczać w wodzie, w proporcjach podanych na etykiecie.

Perfect Floor Classic (LIMON, ORANGE)

Delikatnie nabłyszczający płyn do podłóg laminowanych. Najwyższej jakości produkt do mycia oraz bieżącej pielęgnacji paneli podłogowych i bezklejowych. Dzięki podwyższonym właściwościom nabłyszczającym idealnie nadaje się do paneli z połyskiem. Skutecznie usuwa kurz, brud oraz zaplamienia i tłuste zabrudzenia. Na sczyszczonej powierzchni pozostawia cienką powłokę, chroniącą strukturę paneli przed nadmiernym gromadzeniem się zanieczyszczeń. W zależności od rodzaju płynu, w mytych pomieszczeniach na długo pozostawia świeży, cytrynowy lub pomarańczowy zapach.

doors.com.pl

  • aleja Grunwaldzka 142, 80-264 Gdańsk
  • vis a vis Galeria Bałtycka
  • 58 344 77 66
  • biuro@doors.com.pl