Poradnik klienta

Poradnik Klienta, czyli jak wybrać?

Wybór producenta stolarki otworowej jest tylko pozornie trudnym zadaniem. Wystarczy wybrać firmę, która stawia na jakość i współpracę z najlepszymi dostawcami na rynku. Pamiętaj! To jedyny sposób, aby uchronić się przed złym zakupem.

 

Profile klasy A

Tylko VEKA, tylko klasa A Na rynek wkracza kolejna generacja profili okiennych pozwalająca konstruować stolarkę o jeszcze lepszych właściwościach użytkowych i bardziej wyrafinowanej technologii. 

 

Koniecznie przeczytaj, zanim podejmiesz decyzję o zakupie okien lub drzwi!

Profile VEKA - liczy się tylko klasa A! Każdy profil VEKA produkowany jest w klasie A. Jest to najwyższa klasa profili. Ścianki zewnętrzne profila mają min. 2,8 mm grubości, a szerokość komór wewnętrznych to minimum 5 mm. To są bardzo istotne wymiary. 

 

Certyfikat ift Q-ZERT

Europejski Certyfikat Jakości ift Q-ZERT dostępny tylko dla producentów okien w systemie profili VEKAVEKA Polska jest jedynym producentem systemów profili okiennych w Polsce, który uzyskał możliwość certyfikacji wyrobu Europejskim Certyfikatem Jakości ift Q-ZERT.

 
 

Czy warto wybierać energooszczędne okna V90+?

 Energooszczędność to dziś bardzo ważny temat w dyskusjach na najwyższych szczeblach. W kolejnych krajach wprowadzane są dyrektywy, mające na celu zmniejszenie zużycia energii. Również w Polsce w ostatnim czasie wprowadzono paszport energetyczny dla nowo wybudowanych obiektów.

Czas na znak CE

Od marca 2006 r. trwa okres przejściowy, w którym następuje zharmonizowanie normy EN - 14351-1 z przepisami krajowymi krajów członkowskich UE. Okres przejściowy deklarowania własności stolarki do znaku CE i znaku B zakończy się 01. lutego 2010 r.

  
 

Klamka HOPPE SECUSIGNAL z systemem sygnalizacji otwarcia okna

Innowacyjne klamki okienne HOPPE SECUSIGNAL umożliwiają automatyczną kontrolę ustawienia skrzydła okiennego. System SECUSIGNAL to rozwiązanie składające się z przynajmniej jednej klamki okiennej SECUSIGNAL, wyposażonej w nadajnik działający bez baterii oraz odbiornika SECUSIGNAL.

 

Bezpieczny dom w czasie urlopu z oknami Vetrex

Okres wakacyjny to czas, w którym wyjeżdżamy na urlop, by podładować akumulatory. Często jednak wiąże się także z koniecznością pozostawienia naszych domów i mieszkań bez opieki, co może zakłócać nasz wypoczynek.

  
 

Vetrex prowadzi w rankingu PRO QUALITY PVC!

Vetrex jako jedyna firma biorąca udział w ogólnopolskim rankingu PRO QUALITY PVC przekroczyła próg 50 punktów, wyprzedzając silną konkurencję. PRO QUALITY PVC jest rankingiem prowadzonym bez ograniczeń czasowych przez vortal oknotest.pl.

 

Mission Impossible czyli jak zrealizować najśmielsze fantazje architektów?

Wielkogabarytowe okna długo stosowane były wyłącznie jako wystawy sklepów. Nikt nie przywiązywał wagi do ich aspektów estetycznych. Witryny pełniły bardzo pragmatyczną funkcję – eksponowały towar. Obecnie, duże przeszklenia stały się absolutnym hitem i jednym z najbardziej pożądanych elementów.

  
 

Energooszczędny podkład podparapetowy

Bezpieczny i ciepły montaż Wraz ze wzrostem popularności energooszczędnych podkładów podparapetowych (EPP) firmy Vetrex, pojawia się wiele pytań dotyczących tego rozwiązania. Inwestorzy, zanim zdecydują się na zakup, chcą przede wszystkim dowiedzieć się, na czym polega jego energooszczędność.

doors.com.pl

  • aleja Grunwaldzka 142, 80-264 Gdańsk
  • vis a vis Galeria Bałtycka
  • 58 344 77 66
  • biuro@doors.com.pl